Blog Posts

clmrjaik

Posted by Michael on October 27, 2020 at 7:18pm 0 Comments

@ssabos27 #usa 8639 UENXXYLCVL @nubivujo59 #orlandobirthday 6179 MEAUBYREFD @ydocoghup57 #art 6738 WZGQRMRKKV @nkokynako79… Continue

htocgzob

Posted by Annie on October 27, 2020 at 7:18pm 0 Comments

@pejeriha52 #reading 4729 KASDRDPIJB @aguqup25 #knife 3082 VQTOLOMCUY @cechuhydojit29 #hollywood 6387 XBKWDYZZPD @dasynkopax65 #usa 34 XLDQDSBTUL @ssevyjew35… Continue

civhshxt

Posted by Shannon on October 27, 2020 at 7:13pm 0 Comments

@comiqagab30 #babyshowers 5300 FAGHBTFJSB @uqakothyje53 #soundcloud 3721 FRCXHBYCRE @achechejysh1 #love 2983 BUATJZQSDD… Continue

Lipanthyl 160Mg Generika Online Bestellen In Der Schweiz - Wo Kann Man Kaufen Lipanthyl

Posted by Nikki Harriue on October 27, 2020 at 7:12pm 0 CommentsLipanthyl 160Mg Generika Online Bestellen In Der Schweiz - Wo Kann Man Kaufen…

Continue

 

handy weather java download


Name: handy weather java download
Category: Free
Published: reutibahed1970
Language: English

 


 


 

 

 

 

 

 

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Sopcast Download Windows: http://sopcast.fuerzw.de/download/1.1.0/SopCast.zip Download Linux: http://sopcast.fuerzw.de/download/1.1.0/sp-sc.tgz Medzi najrozšírenejšie programy, ktoré ponúkajú hokejové zápasy patrí Sopcast. Po inštalácii stačí spustiť program, na úvodnej obrazovke kliknúť na tlačítko login pomocou ktorého sa prihlásime ako anonymný užívateľ. V hornej časti programu po kliknutí na Channels dostaneme zoznam programov. Stačí si vybrať už len ten správny.
Športy a TV program Rozpis zápasov, ktoré sú vysielané sa aktualizuje väčšinou v deň vysielania, takže je ťažké predpokladať, aký zápas pôjde o deň či dva. Pri NHL je tento rozpis na pár dni vopred. Čas, ktorý je písaný v programe je EST (Eastern Standard Time), takže k tomuto času treba pripočítať 6 hodín (Central European Time), napríklad: 7:00 PM EST = 01:00 po polnoci nášho času. Spôsob ako pozerať slovenskú alebo českú ligu cez internet nepoznám, jediná možnosť je zaplatiť si účet u poskytovateľa internetu, ktorý ponúka IPTV a balíček obsahuje STV2 alebo ČT2/ČT4, čo bude v prípade zahraničia zrejme problém.
K spusteniu väčšiny zápasov je nutné nainštalovať program, ktorý nám sprostredkuje informácie o “divákoch”. Programy sú určene pre systémy Windows, pre Linux je to jedine Sopcast, užívatelia MacOSX majú smolu. K prehrávaniu je potrebný Windows Media Player, WMP v11 nie je vždy podporovaný, preto je lepšie využívať staršiu verziu (9 alebo 10).
Na live sledovanie hokeja je najvhodnejší Sopcast a TVU, záznamy je možné pozrieť na stránke Googlu http://video.google.com/nhl.html alebo je ich možné stiahnúť do PC pomocou programu od Googlu http://video.google.com/GoogleVideoPlayerSetup.exe.
Software Niektoré programy môžu byť zablokované antivírovým programom, ktorý bude hlásiť trójsky kôň alebo vírus. Je len na Vás, či sa rozhodnete povoliť tento program alebo sa budete pozerať na plochu monitora na ktorom už dávno mohol bežať športový zápas. V mojom prípade som podobný problém ešte nemal, no podľa reakcii užívateľov na internete sa to neraz stalo.
Všetky výhrady prípadne pripomienky píšte do diskusných príspevkov. Určite tým pomôžete ostatným formulovým fanúšikom, ktorí si nevedia dať rady!
TVU Download: http://dl.tvunetworks.com/TVUPlayer.zip alebo http://www.sendspace.com/file/ihpcx3 Druhým najpoužívanejším programom je TVU. Po inštalácii a spustení podobne ako Sopcast ponúkne zoznám staníc, ktoré je možné sledovať.
PPStream Download: http://download.ppstream.com/ppstreamsetup.exe Po inštalácii a spustení programu prekvapí jazyk programu, ktorý je zrejme v čínštine alebo japončine. Zatiaľ som nezistil kde a či je vôbec možné prepnúť jazyk do angličtiny, ale kto chce pozerať futbal, plávanie, NBA a iné športy, tak mu jazyk programu nebude prekážat. Jediné čo som zistil je, že po kliknutí pravého tlačitka na video je možne pustiť video cez Windows Media Player po kliknutí na text na konci ktorého je veľké D.
PPMate Download: www.ppmate.com/files/setup.exe">http://d.www.ppmate.com/files/setup.exe Po inštalácii a spustení programu je potrebné vybrať poskytovateľa internetu, ako už program napovedá, ide o program z Číny. Ja som poskytovateľa len odklikol, nebol s tým žiadny problém. V prípade problémov s pripojením alebo prehrávaním doporučujem vyskúšať zmeniť typ pripojenia. PPMate ponúka navyše možnosť nahrávania a tak si fanúšikovia svojho obľúbeného klubu môžu nahrať zápas a neskoršie pozrieť.
Na Slovensku je momentálne problém so sledovaním pretekov F1 v TV. Žiadna z našich televízií to nevysiela a nie každý má prístup ku zahraničným programom.
Na Slovensku je momentálne problém so sledovaním pretekov F1 v TV. Žiadna z našich televízií to nevysiela a nie každý má prístup ku zahraničným programom. Preto vám prinášame návod od čitateľa hokej.sk Hojka, ktorý by mal pomôcť skutočne všetkým.

Úvodné informácie Väčšina programov je založených na princípe p2p (peer-to-peer), inak povedané ide o výmenu dát medzi klientami. Základné informácie získame zo servera, ktorý monitoruje klientov a odosiela informácie na požiadanie, to znamená, že server poskytne informácie o klientoch a ďalšia výmena dát spočíva už len medzi užívateľmi. Užívatelia si vymieňajú medzi sebou dáta, ktoré po nahromadení a spojení určitého množstva ponúknu video. Dáta, ktoré sme prijali následne odosielame aj ďalším ľudom, ktorí majú záujem sledovať rovnaký zápas ako my. Preto pre sledovanie nie sú vhodné internetové pripojenia s obmedzeným prenosom dát alebo s razantne nízkym uploadom. Celkový prenos dát jedného zápasu je individuálny, podľa monitoringu zápasu NHL je to približne 400-500 MB stiahnutých dát, odosielanie je individuálne.
PPLive Download: http://download.pplive.com/pplivesetup(1.6.20).exe PPLive je podobný programu PPMate, takže nemá význam o ňom viac písať. Na tomto programe nebeží hokej, len iné športy.
S futbalom ani iným športom skúsenosť nemám, ak pozerám, tak zásadne len zápasy NHL. Podľa informácii, ktoré som sa dočítal je možné futbal pozerať cez takmer všetky programy. Kvalifikácia na Euro 2008 aj Liga majstrov sa vysiela!
Ako sledovať športové prenosy cez internet.
Basketbal je možné sledovať cez všetky programy, niektoré však majú dosť veľký dátový tok (0,5 MB/s) a tak si ich pri internetovom pripojení na Slovensku pozri asi málokto.
TVAnts Download: http://download2.tvants.com/pub/tvants/tvants1/win32/bin/TvantsSetu... Program je opäť z prostredia Číny, preto obsahuje najmä “domáce” stanice. Je však možné sledovať iné športy, rovnako ako v prípade PPLive a PPStream.
http://stefexnotun1984.eklablog.com/gpsinfo-windows-mobile-download...

Views: 1

Comments are closed for this blog post

© 2020   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service