Members

Blog Posts

An study of the digital printing market is given.

Posted by Stratistics Market Research Cons on July 6, 2022 at 2:51pm 0 Comments

With new movement made in advancement and show of revived plans and sorts of stuff, modernized printing is scaling new degrees of omnipresence and accomplishment. The different mechanized printing associations in India are offering free organizations to win client trust. The basic point they all undertaking to achieve is helping clients with plans that imaginatively express their associations. Today one can without a doubt find so many expert associations with…

Continue

7 tipů, jak udělat palačinky pokaždé lepší,Moje máma nám dělala várku palačinek skoro každou neděli, když jsem vyrůstal. Když dělala svoji, používala krabičkovou směs, ale já tu tradici miluji natolik, že v ní pokračuji se svými vlastními dětmi. Můžete odhaduji, že dělám palačinky asi jednou týdně od doby, kdy moje 6-ti leté dítě začalo s tuky. Za posledních pět let jsem udělal 286 dávek. Z tohoto druhu opakování se toho dá hodně naučit. Tady je sedm mých nejlepších tipů, jak zajistit pokaždé dokonalé palačinky.

1. Ujistěte se, že kontrolujete čerstvost a kvalitu prášku do pečiva.
Líviny jsou vynikající, protože vyžadují jen pár klíčových ingrediencí. Pokud je váš prášek do pečiva zastaralý nebo vypršela doba použitelnosti, můžete skončit s hustými, plochými palačinkami. Na běžné palačinky, vafle a sušenky obvykle spotřebuji každý měsíc prášek do pečiva. Ale pokud nádobu často vyměňujete, zkontrolujte data spotřeby nebo tento test, abyste zajistili čerstvé kynutí.

2. Suché ingredience ušlehejte, aby se vám netvořily velké hrudky.
Když jsem vyrůstal v palačinkárně Bisquick, vzpomínám si, že mám hrozné vzpomínky na hrudkovité palačinky. Bylo to proto, že balená směs má tendenci se při balení usazovat a hrudkovat. Bylo to kvůli tomu, že se předem zabalená směs shlukovala a usazovala. Nepřemíchejte těsto jednou přidáte mokré a suché přísady. Suché ingredience rychle promíchejte metličkou. I když suché ingredience můžete určitě prosévat v 7:00, kdo má čas?

3. Nemíchejte.
V těstě budou nějaké hrudky, ale je lepší mít malé hrudky než lepkavé tuhé těsto, které se po smažení stane gumovým. Po rozšlehání suchých ingrediencí přidejte mokré. Měli byste být schopni jemně promíchat obě ingredience několika krouživými pohyby lžíce. Všechny hrudky můžete odstranit položením těsto.

4. Uvolněte těsto.
Takto vypadá moje sobotní palačinková výroba: Těsto na palačinky připravuji dříve, než cokoli jiného. Poté, co nechám těsto uležet maximálně 15 minut, ale ideálně ho nechám alespoň 30 minut, zahřeji pánev a začnu vařit. To vám poskytne dostatek času na přípravu šálku kávy nebo vaření slaniny.

5. Budete potřebovat velkou pánev, nebo lépe gril.
Moje 12palcová litinová pánev byla nejspolehlivější pro všechny mé zkušenosti s výrobou palačinek. Kvůli jeho velké ploše jsem mohl najednou upéct tři palačinky o velikosti stříbrného dolaru. Pánev také udržovala teplotu konzistentní bez ohledu na to, jaký typ varné desky byl použit. Elektrická pánev je záchranou při výrobě palačinek. Dokážu udělat šest palačinek najednou a každá je dokonale zlatá všude kolem.

6. Mezi dávkami otřete pánev.
Moje máma používala olej, ale já věřím, že palačinky by se měly smažit na másle. palacinky.org problémem při smažení palačinek na másle je, že se vám máslo může nakonec v pánvi připálit. Připálení kousků nebo špatné chuti se můžete vyhnout tím, že pánev mezi dávkami otřete dočista.

7. Věnujte pozornost.
Toto je nejjednodušší tip pro lepší recepty na palačinky: Strávte 20 minut na pánvi a buďte při vaření palačinek opravdu opatrní. Taky hnědnete rychle? rychle? Než přidáte další várku, snižte teplotu a nechejte ji ještě minutu vychladnout. Je tyčinky dost nebo málo? Zvyšte máslo nebo olej. Ochuťte si palačinky máslem nebo olejem. To, co zůstalo syrové, má kolem okrajů slušné bubliny.

Views: 5

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2022   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service