Members

Blog Posts

Online MBA in Banking, Financial Services, and Insurance | Online Manipal

Posted by Online Manipal on August 10, 2022 at 6:55am 0 Comments

Enrol in an online MBA with BFSI as an elective and earn all the necessary skills to thrive in the banking, financial services, and insurance sector.

https://www.onlinemanipal.com/online-mba-banking-financial-services-insurance

grabovi codes

Posted by honeylee on August 10, 2022 at 6:55am 0 Comments

What would you say if we told you that your health condition could be treated with the usage of numbers? You might find it uncanny and amusing at first, but its actually possible.There are days when you feel helpless and hopeless. A lot of people go through pain and suffering. They are going through several diseases, and even loneliness and depression.Doctors may prescribe medications, treatments, and surgeries but they may fail in some cases. We have been seeing a… Continue

Astm A320 L7 Bolts

Posted by Ananka Group on August 10, 2022 at 6:55am 0 CommentsAnanka Group is the largest Astm A320 L7 Bolts Manufacturer in India and offers one of the highest quality Nuts and Bolts. We are the leading High Tensile Nut Bolt…

Continue

Cam Asansör Eviniz İçin Ne Yapabilir?

Geleneksel veya cam asansör arasında mı tartışıyorsunuz? Bu ikisinden cam asansörler bir eve işlevsellik ve stil katar. Evinizin gerçekten heyecan verici manzaralarını sunan temiz panelleri ile ilgi odağı ve bir sanat eseri haline gelirler.

Bu hareketlilik sistemleri, muhteşem panoramik manzaralar sunan yuvarlak, şeffaf akrilik sistemlere sahiptir. Aynı zamanda son derece pratiktirler ve engelli bir aile üyesini merdivenlerden kaçmaktan kaçınarak zeminden zemine taşıyan bir tekerlekli sandalye için yeterli alan sağlarlar.

Bu çağdaş asansörler çeşitli modellerde gelir. Bir silindirik asansör, dakikada 30 fit rahat bir hızla 830 pound'a kadar güvenli ve sessiz hareket etmek için iki uçak kablosu kullanan bir sarma tambur sistemi üzerinde çalışır. Tekerlekli sandalyeleri barındıran 14 metrekarelik bir kabin ile iki ila beş duraklı uygulamalara kurulabilir. Tamamen net paneller, evinizin çarpıcı, engelsiz bir görünümünü sunar.

Başka bir model, makine dairesi gerektirmeyen bir asansör boşluğuna ve kabine sahiptir cam merdiven. Çukur ve asansör boşluğunun mevcut alandan oluşturulmasına gerek yoktur, bu nedenle asansör bir balkona takılabilir veya zeminden kesilmiş bir delikten geçebilir. Bu asansör minimum kurulum ve hazırlık gerektirir.

Bu tip kompakt asansörler, hidrolik kaldırma, sarma tamburu ve makine çekiş tahrik mekanizmaları dahil olmak üzere her tür asansör sistemiyle çalışan yuvarlak veya kare arabalara sahip olabilir.

Tipik olarak, bir cam asansör, cam benzeri akrilik panellere sahip temel bir metal çerçeveden oluşur. Asansörün duvarları ve asansör boşluğu camdan şeffaftır, ancak zemin standart veya cam olabilir. Cam asansörler, camdan yapılmayan kuş kafesi tarzı metal çerçeveye de sahip olabilir.

Minimalist görünümleri nedeniyle bu asansörler evinizin dekoru ve stili ile uyum sağlar ve evinizin iç kısmının muhteşem manzarasını sunarak onu vurgular.

Sanılanın aksine evinize cam bir asansör takmak sandığınız kadar pahalı değil. Eviniz için bina yönetmeliklerine uygun ve aile üyeleri için hareketliliği iyileştirmenin ve onlara kattan başka bir yere taşınmak için dikkate değer bir yol sağlamanın uygun maliyetli bir yolu olabilecek bir cam asansör tasarlamak üzere sizinle ve yüklenicinizle birlikte çalışacak asansör üreticilerini çevrimiçi arayın. zemin. Evinize cam asansör takmak aynı zamanda ikinci el değerini de arttırdığı için mantıklı bir yatırımdır.

Views: 3

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2022   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service