Members

Blog Posts

high calorie boost

Posted by SpaDeals123 on December 4, 2023 at 2:16am 0 Comments

~https://nextdayboost.com/boost-very-high-calorie-nutritional-drink/

BOOST Very High Calorie is a nutrient packed nutritional drink that provides 530 calories per 8 fl oz serving, 22 grams of protein, and 26 vitamins and minerals. Appropriate for fluid-restricted diets and increased calorie and protein needs.

<a href="https://www.facebook.com/TotalFitKetoACVGummiesPills/">https://www.facebook.com/TotalFitKetoACVGummiesPills/</a>

Posted by dnna mayugh on December 4, 2023 at 2:15am 0 Comments

Total Fit Keto ACV Gummies

https://totalketoplusacvgummiescertified.blogspot.com/2023/10/total-fit-keto-acv-gummies.html

The Total Fit Keto ACV Gummies are made with Apple Cider Vinegar and Ginger Extract, known for their weight loss, detox, and cleanse benefits. These ingredients help in increasing metabolism and aiding in weight loss for women and men. Appetite Control – Apple… Continue

DOLAR TRZYMA SIĘ OŻYWIENIA PRZED DANYMI O INFLACJI

Oto, co musisz wiedzieć w piątek, 28 października:

Dolar utrzymuje swoją pozycję w stosunku do rywali na początku piątku, a indeks dolara amerykańskiego konsoliduje silne czwartkowe wzrosty powyżej 110,50. Niemieckie dane o produkcie krajowym brutto za III kw. i październikowej inflacji zostaną przedstawione w europejskim rejestrze gospodarczym wraz z badaniami nastrojów konsumentów i przedsiębiorstw w strefie euro. W drugiej połowie dnia, dla nowych bodźców przyjrzymy się indeksowi cen osobistych wydatków konsumpcyjnych (PCE), preferowanym przez Fed wskaźnikowi inflacji, oraz wrześniowym danym o sprzedaży domów w USA.

W czwartek pierwsze szacunki amerykańskiego Biura Analiz Gospodarczych ujawniły, że gospodarka amerykańska rozwijała się w rocznym tempie 2,6% w trzecim kwartale, w porównaniu z oczekiwaniami rynku wynoszącymi 2,4%, i pomogła dolarowi umocnić się. Tymczasem Europejski Bank Centralny (EBC) zdecydował się zgodnie z oczekiwaniami podnieść swoje kluczowe stopy procentowe o 75 punktów bazowych. Podczas konferencji prasowej prezes EBC Christine Lagarde powstrzymała się od zobowiązania do kolejnej nadmiernej podwyżki stóp, ale powiedziała, że ​​nie zakończyła się normalizacja polityki. EBC zauważył również w swoim oświadczeniu, że deprecjacja euro zwiększa inflację, ale EUR/USD zakończył pięciodniową zwycięską passę. Na początku piątku para pozostaje stosunkowo spokojna poniżej parytetu.

https://bit.ly/3zn1hsv

Szybka analiza EBC: Pięć gołębich rzeczy, które osłabiają euro, może być ich więcej.

W piątek podczas azjatyckich godzin handlu Bank Japonii (BoJ) ogłosił, że pozostawił swoje ustawienia polityki bez zmian, utrzymując stopy procentowe na poziomie -0,1%, jednocześnie utrzymując docelową rentowność 10-letnich JGB na poziomie 0,00%. W swoim Kwartalnym Raporcie Perspektywicznym BoJ zauważył, że ryzyko dla perspektyw gospodarczych przechyliło się w dół w związku z rosnącymi obawami o zmiany kursów walutowych i międzynarodowych cen surowców. Komentując ruchy JPY, gubernator BoJ Kuroda powtórzył, że nie wahają się przed dalszym łagodzeniem polityki pieniężnej, jeśli będzie to konieczne. USD/JPY nie wykonał zdecydowanego ruchu w żadnym kierunku i ostatnio widziano, jak niewiele się zmieniło w ciągu dnia w okolicach 146,50.

https://bit.ly/3NbaTwd

Chociaż funt brytyjski zdołał pozostać stosunkowo odporny na dolara, GBP/USD zamknął się w czwartek na ujemnym poziomie. Na początku piątku para notuje skromne dzienne straty powyżej 1,1500.

Złoto odbiło się, mimo silnej siły dolara w czasie czwartkowych godzin handlu w USA, gdy referencyjna rentowność 10-letnich amerykańskich obligacji skarbowych spadła poniżej 4%. Jednak XAU/USD nie zdołał zbudować czwartkowych wzrostów na początku piątku i ostatnio widziano, jak notowano ujemne wartości poniżej 1 660 USD.

Gorący nastrój rynkowy zaważył na Bitcoinie , a BTC/USD stracił ponad 2%, zanim we wczesnych godzinach piątkowych przeszedł w fazę konsolidacji nieco powyżej 20 000 USD. Po zdobyciu ponad 10% na początku tygodnia, Ethereum odwróciło się na południe i spadło o 3,4% w czwartek. W momencie publikacji ETH/USD wahał się w wąskim przedziale około 1500 USD.

Views: 2

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2023   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service