Members

Blog Posts

Louis Vuitton Air Pod Case

Posted by emmiali78 on October 17, 2021 at 9:51am 0 Comments

 Louis Vuitton Air Pod Case Yes, you’ve study that proper. The famous luxury logo Louis Vuitton is all set to launch a bespoke, premium-quit AirPods case anytime soon. The original “Louis Vuitton Air Pod Case” is predicted to land available on the market any time inside…

Continue

15 Best Twitter Accounts To Learn About Emergency Plumber Clyde

Posted by Kris Vernita on October 17, 2021 at 9:50am 0 Comments

Plumbing would not only pertain to h2o. Furthermore, it pertains to other such things as the water heating tank along with the washing equipment. The bathroom is not the only thing that is going to require a little up-continue to keep. You must be aware of all the things that is going on in your house to not get in to an enormous deep situation in the long run.

A plumber will put in repair service and manage pipes, fixtures and also other related drinking water…

Continue

5 Most readily useful Day Trips From Lille

Posted by seomypassion12 on October 17, 2021 at 9:50am 0 Comments

Quickly accessible by vehicle and train, Lille is a superb link to venture out on quick excursions to interesting and lovely areas about it. These museums, wonderful areas, famous landmarks, and seaside resorts are typical within an easy-day journey distance. Quickly accessible by vehicle and train, Lille is a superb link to venture out on quick excursions to interesting and lovely areas about it. These museums, wonderful areas, famous landmarks, and seaside resorts are typical within an…

Continue

Faktai Apie Internetą, Kurių Jūs Nežinojote

Internetas yra platus, galbūt net beribis, tad visiškai natūralu, jog neįmanoma viso jo apžiūrėti, suprasti ir įsisavinti. Išties, dažniausiai žmones domina tai kas yra mažai pažįstama, kadangi savotiškai tai kelia jaudulį ir tuo pačiu žadina smalsumą.

Nors šiuo metu interneto planai bei tipai yra labai įvairūs, tad daugelis vis dar skiria daugiausia dėmesio įdomiems faktams, o ne realiai info, kuri gali padėti surasti Jums labiausiai tinkamą naršymo galimybę. Kad viskas būtų paprasčiau, aiškiau ir konkrečiau – pateiksime įdomius faktus apie internetą po kurių laikas ieškoti Jums labiausiai tinkamo plano!

  • 2018-ųjų metų spalio duomenys teigia, kad internete yra daugiau nei 1.9 milijardo svetainių. Žinoma, šiuo metu skaičius yra kur kas didesnis. O galbūt ir Jūs turite svetainę? Pasidalinkite jos nuoroda internete.
  • 95 milijonai nuotraukų. Būtent tiek kiekvieną dieną žmonių Instagram socialiame tinkle įkelia nuotraukų. Taip skaičius tikrai didelis. O kiek jų kasdien įkeliate Jūs?
  • Galbūt kiek įdomesnis faktas yra tai, kad internetu pasaulyje naudojasi 4 milijardai žmonių. Sunku atsakyti, ar šis skaičius yra didelis, ar mažas. Tai yra pusę viso pasualio žmonių. Visgi, technologijos pasiekia net ir tuos kraštus, kurie buvo mažai išmanūs, tad esame tikri, kad vartotojų skaičius kasdien vis didėja.
  • 85 tūkstančiai svetainių yra nulaužiamos kiekvieną dieną kibernetinių atakų metu. Bene dažniausiai su problemomis tenka susidurti Wordpress svetainių turėtojams. Visgi, tai yra pati patogiausia TVS, tad natūralu, kad ir grėsmė ją turint yra didesnė.
  • Pasaulyje kiekvieną valandą yra užregistruojama daugiau 5 000 domenų. Skaičius gali atrodyti gana didelis nepagalvojus apie tai, kad daugelis žmonių registruoja domenus ir sau, kaip tinklaraščio priemones, o ne kaip verslo galimybes. Šiuo metu bene kiekvienas gali turėti puslapį. Tik reikalingas domenas ir serveris, kur tas domenas bus laikomas.
  • Tikrai daugelis nustemba sužinoję, kad pats pirmasis elektroninis laiškas buvo išsiųstas dar 1971-ais metais. Daugeliui tai atrodo labai gūdus laikai, kurie apie internetą net negalėjo svajoti. Visgi, ne tik svajojo, tačiau ir juo naudojosi. Žinoma, vietiniame, o ne pasauliniame tinkle.
  • Pati pirma sukurta svetainė yra  info.cern.ch. Taip, ji vis dar egzistuoja! Čia nieko gero nerasite, tačiau įdomu tai, kaip dinozauriniai puslapiai pasiekė mūsų dienas.
  • Kalbant apie skaičius taip pat verta paminėti, kad kiekvieną minutę Youtube tinkle yra įkeliama daugiau nei 400 valandų trukmės video. Žiūrėkit į sveikatą!
  • Įdomus faktas ir tai, kad internete net 80 % nuotraukų sudaro būtent nuogos moterys. Žinoma, jos dažniausiai atsiduria pornografinio turinio svetainėse. Liūdna, tačiau ne visada su tų moterų sutikimu.

Įdomu? Tikrai taip! O greitesnei labiausiai tinkamo interneto plano paieškai siūlome remtis Splius.lt specialistų patarimais. Jie nemokamai konsultuoja, atsako į rūpimus klausimus ir padeda pasirūpinti internetu, kuris daugeliui svarbus toks pat kaip ir oras.

Views: 6

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2021   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service