Blog Posts

Satta King Ghaziabad Online | Delhi Satta King 2021

Posted by Gaurav Kumar on December 6, 2021 at 3:12am 0 Comments

The game of Satta King in Ghaziabad is popular across India. People prefer playing this online game instead of visiting the local Satta king stall and buying tickets. Satta Live khan games are also legal in India. You can easily access the games by providing your bank account number. You can also win up to 80 or 90 times of the winning amount if you have a good strategy.

The rules…

Continue

<a href="http://www.tomtom.com/getstarted">www.tomtom.com/getstarted</a> | Download & Update

Posted by Will Smith on December 6, 2021 at 3:12am 0 Comments

The process of downloading My TomTom application is simple. My TomTom application is basically visiting the www.tomtom.com/getstarted website and then click to indicate that you wish to "Start by determining the version to your My TomTom application that you wish to download, and then downloading the same. When the My TomTom application is downloaded, it is inserted into the TomTom gadget and the product begins to serve you…

Continue

Get Ready With Personal Financial Planning

Posted by Sumler Mantooth on December 6, 2021 at 3:12am 0 Comments

Use these tips to get started on the technique to successful financial planning as soon as possible! For a more mature couple, retirement is possibly the main thing on their minds. Unexpected events prepared to in order to you.

Show me the money using a financial planning job opportunity! If you're considering a career in financial planning then you can certainly better enjoy working with numbers and people, more specifically, people and cash. Arm yourself with information found in…

Continue

5 Real-Life Lessons About Stone Island Hoodie

Posted by Vandermolen Tocco on December 6, 2021 at 3:09am 0 Comments

Fans of The la primarily based model will desire to check out the Anti Socia Club Hoodie. It is among the preferred hoodies on earth, and is worn through the likes of Travis Scott and Kim Kardashian. The organization was Launched in 2015 which is operated by a person man or woman. Inspite of its name, the brand has had a challenging time delivFans of The la primarily based brand will need to look into the Anti Socia Club Hoodie. It is one of the preferred hoodies on earth, and continues to…

Continue

Faktai Apie Internetą, Kurių Jūs Nežinojote

Internetas yra platus, galbūt net beribis, tad visiškai natūralu, jog neįmanoma viso jo apžiūrėti, suprasti ir įsisavinti. Išties, dažniausiai žmones domina tai kas yra mažai pažįstama, kadangi savotiškai tai kelia jaudulį ir tuo pačiu žadina smalsumą.

Nors šiuo metu interneto planai bei tipai yra labai įvairūs, tad daugelis vis dar skiria daugiausia dėmesio įdomiems faktams, o ne realiai info, kuri gali padėti surasti Jums labiausiai tinkamą naršymo galimybę. Kad viskas būtų paprasčiau, aiškiau ir konkrečiau – pateiksime įdomius faktus apie internetą po kurių laikas ieškoti Jums labiausiai tinkamo plano!

  • 2018-ųjų metų spalio duomenys teigia, kad internete yra daugiau nei 1.9 milijardo svetainių. Žinoma, šiuo metu skaičius yra kur kas didesnis. O galbūt ir Jūs turite svetainę? Pasidalinkite jos nuoroda internete.
  • 95 milijonai nuotraukų. Būtent tiek kiekvieną dieną žmonių Instagram socialiame tinkle įkelia nuotraukų. Taip skaičius tikrai didelis. O kiek jų kasdien įkeliate Jūs?
  • Galbūt kiek įdomesnis faktas yra tai, kad internetu pasaulyje naudojasi 4 milijardai žmonių. Sunku atsakyti, ar šis skaičius yra didelis, ar mažas. Tai yra pusę viso pasualio žmonių. Visgi, technologijos pasiekia net ir tuos kraštus, kurie buvo mažai išmanūs, tad esame tikri, kad vartotojų skaičius kasdien vis didėja.
  • 85 tūkstančiai svetainių yra nulaužiamos kiekvieną dieną kibernetinių atakų metu. Bene dažniausiai su problemomis tenka susidurti Wordpress svetainių turėtojams. Visgi, tai yra pati patogiausia TVS, tad natūralu, kad ir grėsmė ją turint yra didesnė.
  • Pasaulyje kiekvieną valandą yra užregistruojama daugiau 5 000 domenų. Skaičius gali atrodyti gana didelis nepagalvojus apie tai, kad daugelis žmonių registruoja domenus ir sau, kaip tinklaraščio priemones, o ne kaip verslo galimybes. Šiuo metu bene kiekvienas gali turėti puslapį. Tik reikalingas domenas ir serveris, kur tas domenas bus laikomas.
  • Tikrai daugelis nustemba sužinoję, kad pats pirmasis elektroninis laiškas buvo išsiųstas dar 1971-ais metais. Daugeliui tai atrodo labai gūdus laikai, kurie apie internetą net negalėjo svajoti. Visgi, ne tik svajojo, tačiau ir juo naudojosi. Žinoma, vietiniame, o ne pasauliniame tinkle.
  • Pati pirma sukurta svetainė yra  info.cern.ch. Taip, ji vis dar egzistuoja! Čia nieko gero nerasite, tačiau įdomu tai, kaip dinozauriniai puslapiai pasiekė mūsų dienas.
  • Kalbant apie skaičius taip pat verta paminėti, kad kiekvieną minutę Youtube tinkle yra įkeliama daugiau nei 400 valandų trukmės video. Žiūrėkit į sveikatą!
  • Įdomus faktas ir tai, kad internete net 80 % nuotraukų sudaro būtent nuogos moterys. Žinoma, jos dažniausiai atsiduria pornografinio turinio svetainėse. Liūdna, tačiau ne visada su tų moterų sutikimu.

Įdomu? Tikrai taip! O greitesnei labiausiai tinkamo interneto plano paieškai siūlome remtis Splius.lt specialistų patarimais. Jie nemokamai konsultuoja, atsako į rūpimus klausimus ir padeda pasirūpinti internetu, kuris daugeliui svarbus toks pat kaip ir oras.

Views: 6

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2021   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service