Blog Posts

Online dog training

Posted by Cameron Reymond on June 20, 2021 at 9:46pm 0 Comments

In these times, it is understandable that you don’t want anyone coming into your house to train your dog. That’s why online dog training can help train your dog for the better. They won’t take too much of your time and will teach you how to behave with your dog and how to understand him better.…

Continue

Puzzle Video Game Outlook, Industry Analysis and Prospect 2021

Posted by sonu sanas on June 20, 2021 at 9:45pm 0 Comments

At the beginning of 2020, COVID-19 disease began to spread around the world, millions of people worldwide were infected with COVID-19 disease, and major countries around the world have implemented foot prohibitions and work stoppage orders. Except for the medical supplies and life support products industries, most industries have been greatly impacted, and Puzzle Video Game industries have also been greatly affected.

ALSO READ :…

Continue

​What is the fastest way to get rid of debt in New Horizons?

Posted by zhanghuahua on June 20, 2021 at 9:43pm 0 Comments

Players need to pay an animal crossing bells to Tom Nook for every activity on the island. Although catching bugs and fish may be a reliable way to get bells in Animal Crossing, they usually don’t bring much profit. There are a limited number of more important ways to make money every day.

Players find a stone containing money on the island every day and hit it to produce varying amounts of gold coins. For novice players, this is not a small income.

A limited number of fossils…

Continue

Scada yazılımı satış şirketi arıyorsanız hoş geldiniz. Fornax şirketi çalışmalarında güncel teknolojiyi takip etmekle birlikte şirketinin çalışma kollarından biri olan yazılım alanında da pek çok programlama yapmaktadır. Bu yazılım programlarının içerisinde en çok dikkat çekeni ve müşteriler tarafından talep edilenleri ise SCADA ve MES yazılımlarıdır.

Fornax Scada

Scada yazılımları günümüzde çok sayıda kişi tarafından ihtiyaç duyulan bir konudur. Bu yazılımlar, çok sayıda faydayı bir arada sağlamaktadır. Bu yüzden çok sayıda şirkete son derece cazip gelmektedir. Öncelikle SCADA yazılımları üzerinden tanıtım yapacak olursak:

Fornax Mühendislik ve Yazılım şirketi, bilgi işlem dünyasında veri toplama ve veri kontrolü yapmak için SCADA yazılımlarını geliştirmiştir. Fornax ayrıca endüstriyel fırın, ısıl işlem fırını gibi konulara yönelik çözümler de sunmaktadır. Daha çok endüstriyel çalışmaların (Mühendislik alanı sonucunda tasarlanan makineler gibi) veri işlemlerinde kullanılan SCADA yazılımlarının kullanım çalışmalarının basamakları da şu şekildedir.

• İlk olarak endüstriyel çalışmalarda kullanılacak yazılımın yerel ve uzak mesafesindeki kontrollerinin yapılması gerekir.
• Tam olarak ne zaman kullanılacağı yani işlem yapacağı gerçek zamanda verilerin izlenilmesi, bir araya toplanılması ve de işleme geçirilmesi önemlidir.
• İnsan ve makine ara yüzü olarak bilinen HMI yazılımı ile kullanılacağı alandaki vanalarla, pompalarla, sensorlarla ve varsa diğer ekipmanlarla etkileşimi kurulmalıdır.
• Tüm bu işlemlerden sonra SCADA yazılımı çalıştığı bir günün dosyasını kaydeder.
Scada Yazılımı Satış Şirketi
Scada yazılımı satış şirketi denildiğinde akla gelen en iyi şirketlerden bir tanesi Fornax şirketidir. SCADA yazılımları çalışmalarından topladığı verilerle günlük veri analizlerinin sonuçlarını sunar. Diğer yandan endüstriyel kuruluşlarda, kamu ve özel sektörlerde kullanıldığı gibi:
• Enerji
• Gıda
• İmalat
• Taşımacılık
• Geri Dönüşüm
• Su ve Atık Su
• Gaz ve yağ vb gibi sektörlerde de kullanılır.
Fornax yani Fornaxsoftware.com, hizmet sunduğu alanlarda en iyi firmalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Firma hakkında detaylı bilgiler için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Scada yazılımı satış şirketi olan FORNAX ‘ın sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağını düşünüyoruz. Detaylar bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

Views: 1

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2021   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service