Members

За минулі роки всесвіт онлайн-слотів дуже різноманітний, з'явилося багато нових ігор. Машини, які часто виплачували велику кількість дрібних призів, поступово поступилися місцем безлічі ігрових автоматів, які розподіляють набагато більші виграші, навіть якщо вони рідше, краіл. В даний час найбільші виплати можна отримати в слотах з прогресивним джекпотом, які останніми роками зробили щасливими деяких дуже щасливих переможців призів.

Якщо ви шукаєте слоти, здатні видавати призи мільйонерів, продовжуйте читати наш список 6 найвищих слотів.
6. Джин-мільйонер
Очевидно, що Millionaire Genie не обмежується виграшем мега-джекпоту, але у своїй пропозиції він включає безкоштовні обертання, побічні ігри та невеликі джекпоти, які виплачуються до 500 000 євро. Всі ці функції роблять його одним із найприбутковіших слотів на ринку.
5. Книга Ра
Book of Ra – це перша захоплююча частина саги продюсера Novomatic, і в її сіквели входить велика кількість назв, які розширили її історію. Це, безперечно, один з найпопулярніших ігрових автоматів, не в останню чергу тому, що його версія доступна в більшості фізичних ігрових автоматів по всьому світу. Нагородивши гравців із чотирьох куточків землі, великодушний єгипетський бог звернув свій погляд на наших місцевих гравців і в 2016 році нагородив щасливого римського користувача 480 000 євро свого мегаджекпоту.
4. Месники
Слоти, натхненні персонажами Marvel є одними з найулюбленіших гравців, а також відрізняються особливою щедрістю. Зокрема, в «Месниках» є 4 незвичайні прогресивні джекпоти, здатні скрасити майбутні щасливі дні переможців. Джекпот Power, джекпот Extra power, джекпот Super Power та джекпот Ultimate Power – це 4 інструменти, які дозволять вам отримати призи, розмір яких легко перевищує 200 000 євро.
На додаток до цих нагород у грі є безліч спеціальних функцій, таких як: безкоштовне обертання, додаткова гра «Стіна героїв» та ексклюзивна функція безкоштовних обертань, характерна для кожного з різних компонентів Месників. Якщо вам подобаються супергерої, цей слот безперечно для вас.
3. Мега Фортуна
Це один з найуспішніших гральних автоматів, розроблений NetEnt, відомим шведським виробником гральних автоматів. Основна тема – розкіш, яку викликають предмети та значки, що символізують неприборкане багатство, такі як лімузини та яхти. Ці зображення розміщені тут не випадково, але вони вказують на той факт, що якщо ви виграєте в цьому онлайн-слоті, отримані нагороди зможуть змусити нас жити комфортним життям і більше не турбуватися.
За минулі роки Mega Fortune розіграла багато призів для мільйонерів. Насправді найвищий виграш на ігровому автоматі був отриманий за допомогою Mega Fortune: у 2015 році англійський гравець, поцілований удачею, зумів отримати приз у 13,2 мільйона фунтів (близько 15,4 мільйона євро) завдяки одному обертанню в 25 центів.
2. Спамалот Монті Пайтона
Monthy Python за свою історію створили успішні комедійні серіали, кілька мюзиклів та фільмів, що стали легендарними. Їхні твори надихнуті слотом Monthy's Python Spamalot, де основна тема гри зосереджена на пошуках Святого Грааля. Цей слот відомий в Англії тим, що він часто перевищував джекпот в 1 мільйон фунтів, а також в Італії часто роздавав дуже великі виграші. Серед ігрових автоматів, створених Playtech, Monthy's Python Spamalot – той, який отримав найвищий приз: джекпот Holy Grail на суму приблизно 1 700 000 євро.
1. Mega Moolah
Безперечним чемпіоном з слотів з прогресивним джекпотом, безумовно, є Mega Moolah. Ця гра фактично гарантує стати мільйонером будь-кому, хто виграє свій «мегаджекпот». Мега-джекпот Mega Moolah на сайтах онлайн-слотів часто перевищує 2 мільйони євро.
Як і в слотах Marvel, тут також є кілька рівнів призів із прогресивним джекпотом. Доступні три різні рівні: Mine jackpot, Minor Jackpot і Major Jackpot, розмір очікуваного призу варіюється від кількох сотень євро до кількох сотень тисяч. Крім цих основних призів, у грі є додатковий джекпот, який сплачує до 15 000 монет; це означає, що Mega Moolah доступні 4 різних джекпота, які можуть порадувати користувачів фантастичними призами.
Нагадуємо, що два найбільші виграші в історії присуджено Mega Moolah, яка з джекпотами у розмірі 8 577,20 євро та 6 200 000 євро відповідно нагородила молодого тридцятирічного шведа 28 листопада 2015 року і ще одного щасливчика з Нової Зеландії.

Views: 12

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2023   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service