Pět Úžasné Faktory K Jídlu Ještě Více Guacamole

restaurace guacamole

Guacamole, výborný a sladký dip vyrobený ze zralého avokáda, ve skutečnosti stal přírůstek k četným vaření arzenálům. Minulý jeho skvělý preference, guacamole poskytuje nesčetné množství zdraví výhod které z něj činí moudrý výběr pro jakýkoli druh dietní plán.

Dole je 5 výborných faktorů, proč přijímat více guacamole:

Živina Giant

Guacamole je obr bohatý na živiny. Avokádo, hlavní složka v guacamole, je nabité zásadním vitamíny a minerály. Jsou zejména hojné na draslík, který hraje důležitou úlohu při udržování správné srdce funkce a vysoký krevní tlak. Avokádo také obsahuje vitamínů E, K, C a vitamínů B-komplex, nabízí různorodé různé wellness výhody, od udržování pleti zdraví a wellness až po reklamy odolné imunitní systém těla.

Tuky zdravé pro srdce

Na rozdíl od několika dipů, které mají vysoký obsah hydrogenovaných tuků, guacamole poskytuje pro srdce zdravé mononenasycené tuky. Tyto tuky souvisejí s vylepšeným kardiem zdravím a wellness tím, že pomáháme snížit negativní cholesterol hladiny a zvýšit skvělý cholesterol. Konzumace mononenasycených tuků v střídmosti může přidat k mnohem zdravějšímu srdci a snížit riziko srdeční problém. Takže v následující době, kdy hledáte chutné pochoutku, sáhněte po trochu guacamole, abys vyživil své srdce.

Vedení váhy

Navzdory svůj sladký vzhled může být guacamole cenným spojencem při regulaci hmotnosti. zdravé tuky nalezené v avokádu pomáhají, abyste se opravdu cítíte plně a spokojeni, snížení šance přejídání. Kromě toho avokádo sestává z vlákninu, která napomáhat při trávení potravin a inzeruje zdravé střeva. Integrace guacamole do vašich jídel nebo jej jako dip k čerstvé zelenině může být výborné metoda k podporě vašeho řízení hmotnosti cíle.

Bohaté na Antioxidanty

Guacamole je bohatý zdroj antioxidantů, sloučenin, které pomáhat boji oxidačnímu úzkosti v těle. Oxidativní úzkost je propojeno s různými přetrvávajícími nemoci a postupem stárnutí. Avokádo obsahuje antioxidanty, jako je lutein a zeaxanthin, které jsou užitečné pro zdraví a wellness. často přijímáním guacamole, můžete svému tělu nabídnout nástroje, které vyžaduje k neutralizaci zdarma radikálů a pomoci celkově pohoda.

Versatilní a vynikající

mezi nejefektivnější důvody jíst ještě více guacamole je jeho neuvěřitelné všestrannost a chuť. Guacamole lze vychutnat v nespočtu způsobech, od základního dipů pro tortilla chipsy až po polevu pro uzené kuře nebo ryby. Jeho krémová textura a bohatá příchuť z něj činí fascinující přídavek k sendvičům, salátům a obaly. Vyzkoušet různé komponenty jako rajčata, cibule, koriandr a limetková šťáva k přizpůsobení guacamole podle vaší chuti choices. Tato flexibilita zajišťuje, že můžete pohodlně integrovat guacamole do rozmanitosti jídel, takže je bezproblémové a příjemné výběr pro vylepšení vaše dietní režim.

Závěrečná myšlenka

Včetně více guacamole přímo do vašeho dietního plánu je chutné a výživné možnost. Ať už usilovat o zvýšit svůj konzumaci živin, pomoc srdce zdraví a wellness, zvládněte svou váhu, získejte z antioxidantů nebo jen oceňte výborné a univerzální dip, guacamole vás pokryje. Takže v příště době, kdy budete zvažovat pochoutku nebo jídlo vylepšení, přemýšlejte uchopení guacamole misky-- vaše chuť a vaše tělo určitě děkuji.

Views: 28

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2024   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service