Members

Blog Posts

Global Anesthesia Monitoring Devices Market Size, Overview, Key Players and Forecast 2028

Posted by kiran gill on March 28, 2023 at 9:05am 0 Comments

Global Anesthesia Monitoring Devices Market is poised to value over CAGR of over 13.2% during the forecast period 2022 to 2028.FutureWise Research has released a research report that analyses Anesthesia Monitoring Devices Market trends in order to forecast market growth. Before delivering the commercial description of the chain structure, the report proceeds forward with an assessment of the business environment. Based on the market trends and driving forces revealed in the study,… Continue

buy adderall online

Posted by jack henry on March 28, 2023 at 9:05am 0 Comments

Quando si tratta di questioni di salute, è fondamentale sapere quali sono le farmacie buone e cattive. Devi imparare cosa cercare in una farmacia per sapere se è quella giusta. Ricorda, hai a che fare con la vita, ecco perché devi stare attento a dove acquistare i tuoi farmaci e altre necessità farmaceutiche.a-215-ossicodone-actavis…

Continue

buy adderall online

Posted by jack henry on March 28, 2023 at 9:05am 0 Comments

Quando si tratta di questioni di salute, è fondamentale sapere quali sono le farmacie buone e cattive. Devi imparare cosa cercare in una farmacia per sapere se è quella giusta. Ricorda, hai a che fare con la vita, ecco perché devi stare attento a dove acquistare i tuoi farmaci e altre necessità farmaceutiche.a-215-ossicodone-actavis…

Continue
Pozice na pokerovém stole je faktor, který mnoho začínajících hráčů velmi podceňuje. Vaše pozice u pokerového stolu, ať už jde o živý poker nebo online automatech na peníze, může (a bude) mít významný vliv na to, jak v dané hře vyhrajete nebo prohrajete. Dále to, jak dobře tento faktor využijete, určí vítěze v pokerových hrách.

Než začnete hrát kteroukoli ze svých počátečních kombinací v Texas Hold'em, měli byste vždy znát svou pozici ve vztahu k pozici krupiéra (pozice krupiéra je často označována jako „button“).

Pozice bezprostředně nalevo od dealera se nazývá časná pozice.

Zkratka EP je výchozí pozice.

Další poloha napravo od tlačítka se nazývá koncová poloha.

Zkratka LP-final position.

Poloha mezi počáteční a koncovou polohou.

Použitá zkratka: MP - střední poloha.

V pokeru vyděláte více peněz ze startovní pozice než ze startovní pozice.

Tlačítko (dealerská pozice) je nejziskovější pozice ze všech.

Vysvětlení zkratek pozic:

- UTG (se zbraní). Tomu se v pokeru říká výchozí pozice. Pozice UTG je místo nalevo od velkého blindu. Hráči na UTG pozici budou první, kdo se rozhodne preflop.

- MP je termín používaný k označení středních pozic u pokerového stolu, tedy pozic mezi počáteční a koncovou pozicí. Pro 6-max stoly - levá pozice UTG.

- CO (cutoff.) - pozice bezprostředně před pozicí dealera. Považována za druhou nejlepší pozici po pozici dealera.

- BTN (Button) - nejlepší pozice u pokerového stolu. Člověk v této pozici bude vždy rozhodovat jako poslední

- SB (Small Blind) - malý blind. Hráč v této pozici určuje předposlední preflop a první sázková kola hry.

- BB (Big Blind) - BB, tedy hráč sedící přímo za malým blindem. Velký blind vždy rozhoduje preflop a druhý ve zbývajících kolech sázek.

Musíte pochopit, že základní myšlenkou hraní na blindech je, že poslední rozhodnutí bude před vámi před flopem. V klidných sázkových kolech, kdy jednáte jako první, byste již měli vědět, čemu se vyhnout.

Pozice u pokerového stolu

Výchozí pozice u pokerového stolu

Pozice označené červeně na grafu jsou výchozí. Tyto pozice jsou pro draws nejméně preferované, protože jako jedna z prvních pozic po flopu budete pravděpodobně první, kdo se rozhodne. To znamená, že ve výchozí pozici budete selektivnější při výběru počátečních kombinací, které budete hrát, protože budete mít méně informací o síle rukou vašich soupeřů, protože budete rozhodovat za ně. Takže v rané pozici musíte věnovat velkou pozornost svým startovacím kartám.

Průměrná pozice u pokerového stolu

Pozice označené v grafu modře jsou střední pozice. Hráči na střední pozici mají „poziční výhodu“ oproti hráčům na rané pozici. Hráči na poslední pozici mají zároveň „poziční výhodu“ před hráči na střední pozici.

To znamená, že si můžete dovolit hrát na těchto pozicích trochu více startovních kombinací (tj. střední a pozdní pozice), protože po rozhodnutí se objeví menší soupeři. Pokud však všichni hráči na nejvyšších pozicích složí, automaticky to znamená, že budete v každém kole jednat jako první. Proto je důležité mít to na paměti, když se rozhodnete hrát nebo ne.

Poslední pozice na pokerovém stole

Pozice označené v zeleném grafu jsou poslední. Ve skutečnosti je to nejlepší místo u pokerového stolu. Když jste v pozdní pozici, máte vysokou pravděpodobnost, že uděláte poslední rozhodnutí ve všech sázkových kolech. Na těchto pozicích můžete hrát mnoho startovních kombinací. To ale neznamená, že musíte hrát i ty nejslabší startovní kombinace.

Pozice prodejce (tlačítko)

Pozice dealera je nejlepším místem pro hraní karet, protože jakmile v ní budete, budete vždy (kromě pre-flop) v každém kole rozhodovat jako poslední. To je důvod, proč byste se měli snažit hrát tolik hand z buttonu, protože budete mít poziční výhodu nad svými soupeři, ale pozice v pokeru nejsou jednoduché.

Vypínací pozice

"Cutoff" - pozice, která je přímo před pozicí dealera. Cutoff je druhým nejlepším místem pro dorovnání počáteční kombinace po pozici dealera, protože pokud se váš soupeř na buttonu rozhodne neúčastnit se handy, budete ve všech kolech sázek jednat jako poslední. Cutoff a button jsou ideální pozice pro ukradení blindů, protože později se rozhodnete, co dělat proti malému počtu soupeřů a je nepravděpodobné, že budou mít silnou kombinaci, což znamená, že svou sázku můžete dorovnat.

Malá slepá

Small blind je nejhorší pozice v pokeru, jelikož jste v této pozici, budete první, kdo se bude rozhodovat ve všech kolech sázek kromě preflop (před flopem rozhoduje small blind to předposlední). Klíčem ke hře na této pozici je síla vaší ruky. V této pozici by se měla hrát pouze ta nejsilnější kombinace.

Velký slepec

Velký blind je pozice bezprostředně po malém blindu. Je to také jedna z nejhorších pozic v pokeru.

Výhody pozice v pokeru

Mít postavení mezi svými protivníky vám přináší významné výhody:

- Na začátku preflop můžete hrát více startovních kombinací.
- Můžete ukrást rolety.
- Můžete ovládat nočník.
- Ušetříte peníze, protože budete mít informace o akcích protivníků na všech ulicích a budete se moci sami rozhodovat na základě dostupných informací, zatímco hráči, kteří jsou mimo pozici, budou rozhodovat naslepo.
- Budete mít informace o počtu hráčů, jejich typech a také o jejich akcích na všech ulicích.
- Můžete vyhodnotit relativní sílu vaší ruky.
- Můžete si vzít peníze na flopu, pokud se váš soupeř/protivníci zastaví a checknou, čímž ukážete svou slabost.
- Pro hráče v konečné pozici bude snazší blafovat.

Jak používat pozici u pokerového stolu

Pokud hráč A rozhoduje u pokerového stolu v každé hře po ruce hráče B, pak říkáme, že hráč A má poziční výhodu nad hráčem B.

Když jste na pozici, můžete použít informace získané v důsledku akcí protivníků před vámi: check nebo raise – záleží na vašem rozhodnutí. Pokud jste například v pozici proti soupeři a on checkuje, často to znamená slabost. Můžete tedy použít tyto informace a vsadit, čímž donutíte svého soupeře hrát vaše karty.

Základním pravidlem poziční hry je, že u pokerového stolu za stejných podmínek budete mít výhodu nad hráči po vaší pravici (protože se budete rozhodovat po nich), zatímco hráči po vaší levici budou mít výhodu nad vámi.(protože oni rozhodnou po vás). Závěrem je, že nejlepší pozice pro dobírání karet je na poslední pozici po flopu, protože budete poslední, kdo se rozhodne.

Poziční povědomí

Měli byste se snažit hrát více hand v dobré pozici, spíše než odkládat karty.

Toto prohlášení však neznamená, že byste měli hrát co nejlépe, když jste v dobré pozici, a fpdd velké handy, když jste ve špatné pozici, jen abyste dosáhli rovnováhy. To ve skutečnosti znamená, že byste měli s větší pravděpodobností hrát slabší karty v dobré pozici a skládat stejné nebo lepší karty, když jste mimo pozici.

Závěry o pozicích u pokerového stolu

Pozice u pokerového stolu je pro začátečníky jedním z nejvíce podceňovaných faktorů. Pozice určuje ziskovost výchozí strany. Pokud jste v dobré pozici proti svým soupeřům, můžete hrát jakoukoli handu s plusem, pokud máte ve hře trochu zkušeností. Čím dříve začnete věnovat pozornost své pozici u pokerového stolu, tím dříve můžete začít vydělávat peníze.

Views: 2

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2023   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service