V průběhu let se vesmír online automatů značně diverzifikoval, objevilo se mnoho nových her. Automaty, které často vyplácely velké částky malých výher, pomalu ustoupily plejádě hracích automatů, které rozdávají mnohem větší výhry, hrací automaty za peníze, i když jsou vzácnější. V současnosti pocházejí největší výplaty z automatů s progresivním jackpotem, které v posledních letech udělaly radost některým velmi šťastným výhercům cen, které mění životy.

Pokud hledáte automaty schopné rozdávat milionářské ceny, pokračujte ve čtení našeho seznamu 6 nejlépe platících automatů.
6 Gene Millionaire
Je zřejmé, že Millionaire Genie se neomezuje pouze na výhru mega jackpotu, ale ve své nabídce zahrnuje bezplatná otočení, vedlejší hry a malé jackpoty, které vyplácejí až 500 000 eur. Všechny tyto vlastnosti z něj dělají jeden z nejziskovějších slotů na trhu.
5. Kniha Ra
Book of Ra je prvním vzrušujícím dílem ságy producenta Novomatice a jeho pokračování zahrnují velké množství titulů, které rozšířily jeho příběh. Je to bezesporu jedna z nejoblíbenějších automatových her, v neposlední řadě proto, že její verze je dostupná ve většině fyzických automatů po celém světě. Po odměnění hráčů ze čtyř koutů země obrátil benevolentní egyptský Bůh oči na naše místní hráče a v roce 2016 odměnil šťastného římského uživatele 480 000 eury z jeho Mega Jackpotu.
4. Avengers
Automaty inspirované Marvelem patří mezi nejoblíbenější hráče a jsou také obzvlášť štědré. Konkrétně The Avengers má 4 neobvyklé progresivní jackpoty, které mohou vítězům zpestřit budoucí šťastné dny. Power Jackpot, Extra Power Jackpot, Super Power Jackpot a Ultimate Power Jackpot jsou 4 nástroje, které vám umožní vyhrát ceny, které snadno překročí 200 000 eur.
Kromě těchto odměn je ve hře k dispozici mnoho speciálních funkcí, jako jsou: bezplatná otočení, vedlejší hra Wall of Heroes a exkluzivní funkce roztočení zdarma specifická pro každou z různých součástí Avengers. Pokud máte rádi superhrdiny, tento slot je rozhodně pro vás.
3. Mega štěstí
Je to jedna z nejúspěšnějších herních automatů vyvinutá společností NetEnt, slavným švédským výrobcem hracích automatů. Hlavním tématem je luxus evokovaný předměty a ikonami symbolizujícími nespoutané bohatství, jako jsou limuzíny a jachty. Tyto obrázky zde nejsou umístěny náhodou, ale poukazují na skutečnost, že pokud vyhrajete v tomto online automatu, díky obdrženým odměnám můžeme žít pohodlný život a už se nestarat.
V průběhu let Mega Fortune vylosovala mnoho cen pro milionáře. Ve skutečnosti nejvyšší výhra na automatu přišla z Mega Fortune: v roce 2015 se anglickému hráči, políbenému štěstím, podařilo vyhrát výhru 13,2 milionu liber (asi 15,4 milionu eur) díky jedinému zatočení 25 centů.
2. Spamalot Monty Python
Monthy Python vytvořil úspěšné komediální seriály, několik muzikálů a filmů, které se staly legendárními v průběhu jejich historie. Jejich výtvory jsou inspirovány slotem Monthy's Python Spamalot, kde je hlavním tématem hry pátrání po Svatém grálu. Tento automat je známý v Anglii tím, že často převyšuje jackpot 1 milion liber, a také v Itálii často rozdává velmi vysoké výhry. Mezi hracími automaty vytvořenými Playtechem je Monthy's Python Spamalot tím, který vyhrál nejvyšší cenu: jackpot Svatého grálu ve výši přibližně 1 700 000 eur.
1. Mega Moolah
Nesporným šampionem automatů s progresivním jackpotem je rozhodně Mega Moolah. Tato hra prakticky zaručuje každému, kdo vyhraje svůj „megajackpot“, stát se milionářem. Mega jackpot Mega Moolah na online automatech často přesahuje 2 miliony eur.
Stejně jako automaty Marvel existuje také několik úrovní výher progresivního jackpotu. K dispozici jsou tři různé úrovně: Důlní jackpot, Malý jackpot a Velký jackpot s očekávanými výhrami v rozmezí od několika set eur do několika set tisíc. Kromě těchto hlavních cen má hra další jackpot, který vyplácí až 15 000 mincí; to znamená, že v Mega Moolah jsou k dispozici 4 různé jackpoty, které mohou potěšit uživatele fantastickými cenami.
Připomínáme, že dvě největší výhry v historii získal Mega Moolah, který 28. listopadu 2015 ocenil mladého Švéda kolem třicítky a dalšího šťastného Novozélanďana v červnu 2016 s jackpoty ve výši 8 577,20 EUR a 6 200 000 EUR.

Views: 1

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2024   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service