Members

RODZAJE POLIMERYZACYJNYCH LAMP ULTRAFIOLETOWYCH

Lampy polimeryzacyjne stomatologia ULTRAFIOLETOWYCH
Zasada działania instalacji fotopolimerowej polega na wytwarzaniu promieniowania UV, które pomaga w utwardzeniu materiałów wypełniających. Sprzęt składa się z światłowodu, samego urządzenia i żarówki LED o dużej mocy.

W katalodze naszego sklepu znajdziecie

Urządzenia bezprzewodowe z lampami LED, których główną zaletą jest kompaktowy rozmiar. Pod względem parametrów technicznych w niczym nie ustępują urządzeniom stacjonarnym. Lampę można ustawić w dowolnym miejscu, tak aby nie zakłócała ​​pracy lekarzy.

Zgodnie z zasadą działania rozróżniają:

Konwencjonalny przy użyciu potężnego źródła światła - ponad 1000 V. Pozwala to skrócić czas utwardzania kompozytu z 20 s do 5 s. Ważne jest, aby przestrzegać zapobiegania kurczenia się kompozytu.
Tryb pulsacyjny w lampach dentystycznych do polimeryzacji nie zyskał popularności w klinikach z powodu negatywnego wpływu pulsującego światła na oczy lekarzy i asystentów.
„Miękki start” sprzęt stomatologiczny na sprzedaż
do fotopolimeryzacji daje zmniejszony strumień świetlny przez pierwsze 10 sekund, a następnie przechodzi w tryb normalny. W tym przypadku szkodliwy wpływ materiału kompozytowego na tkankę zęba jest zmniejszony, a ryzyko powikłań po wypełnieniu jest zmniejszone.

Views: 5

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2022   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service