Members

Blog Posts

mlpghnvn

Posted by Rebecca on December 4, 2021 at 7:04pm 0 Comments

@ckufissi13 #hiphop 1039 OPKKTALJJW @enkoqo60 #usa 834 DKYKDVRKXF @yjuckazeck17 #makeup 2967 AITCNQBGFV @savixiqa99 #ncaafootball 4882… Continue

zskslobv

Posted by Esther on December 4, 2021 at 7:03pm 0 Comments

@ihysepack22 #model 2972 HLWCCJZVBN @axynamexu82 #instagood 2678 PGJZKHZNYR @ssilethakn19 #girl 6151 CLWRBKHEUH @ozime21 #communityevents 2062… Continue

7 Things About 收陰機 You'll Kick Yourself for Not Knowing

Posted by Jenelle Disher on December 4, 2021 at 7:03pm 0 Comments

Just How To Pick The Best Medical Charm Center

A clinical charm facility is a health care facility that specializes in cosmetic therapies. This specialized includes a selection of solutions, consisting of treatments for dermatological troubles, famous birthmarks, and also 冷凍溶脂 cellulite. People can have their aesthetic demands addressed by a doctor, that specializes…

Continue

mznkptli

Posted by Leslie on December 4, 2021 at 7:03pm 0 Comments

@imucopokar86 #torrent 5310 SBYENKKJUB @hacichifiwh90 #losangeles 7968 HMLRJIEISY @aknub73 #love 4654 XAZPMKCXYZ @xenumawucku44 #instadaily 722 ILHXQCFTYQ… Continue

Telegram son yıllarda hayatımıza giren bir internet uygulamasıdır. Bu uygulama WhatsApp Messenger çökümü ve bazit kıldığı zorunluluklar ile hayatımıza gitmiştir. Ondan önce de resmi olarak varsa da bu zamanlarda oldukça fazla bir şekilde çoğalmıştır. Telegram sohbet grupları aslında WhatsAppa benzeyen bir uygulamadır.

Buradan da hem mesaj hem ses kaydı hem de resim olarak sohbet kurabiliriz. Aynı zaman da görüntülü konuşma özelliği ile görüntülü konuşmakta mümkündür. Ayrıca telegram uygulaması diğer uygulamalara göre gizlilik endişesi olmadan içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem bu açıdan hem de internet yemeyen özelliği ile telegram son zamanların en popüler uygulaması olmuştur.

Telegram da Sohbet ve Sohbet Grupları

Telegram da iletişime geçebileceğiniz kişilerin de telegram uygulaması olmak zorundadır. Eğer karşı taraftaki kişinin telegram uygulaması yoksa onunla iletişime geçemezsiniz. Ama onu Telegram sohbet grupları telegram uygulamasına davet edip SMS ile bilgilendirme yalar ve karşı taraftaki de uygulamayı telefonuna indirip giriş yaparsa telegramdan karşılıklı sohbet kurabilirsiniz.

Ayrıca telegram sohbet grupları da kurarak çoklu kişilerde grup vasıtası ile iletişime geçebilirler. Böylece birden fazla konuşmak istediğiniz ya da belirli bir alanı ilgilendiren bu konuşmaları gruplardan yapabilirsiniz. Bu şekilde de hem siz rahat edersiniz hem de iletişiminiz en sağlıklı bir şekilde gerçekleşmiş olur. Telegram uygulamasında kullanırken aklınıza hiçbir şekilde gizlilik ile endişeler gelmemelidir.

Telegram Sohbet Grupları ve Yararları

Telegram sohbet grupları her telegram kullanan kişilerde mutlaka mevcuttur. En az olsa da her on kişiden dokuzunda telegram grupları vardır. Bu gruplar ister kendi arkadaşlarınızla ister kardeşlerimizle ister yakın akraba eş dost ile ister sınıf zümre iş yeri ve daha birçok alanda kurulabilecek gruplardır.

Bu grupları kullanırken de birçok yaranın farkına varırsınız. Örneğin kurduğunuz bir grup ile toplu duyurularınızı herhangi bir bilgiyi tek tek atmak yerine çoklu gruplara atabilirsiniz. Ya da toplu olarak iletişime geçerek eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Telegram sohbet grupları hem oldukça fazla kullanılan hem de oldukça fazla yararı olan bir uygulamadır.

Views: 1

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2021   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service