5 פעמים לשימוש בשיווק שותפים (ומתי לא)

כתב ויתור על הכנסות: נעשה כל מאמץ לייצג במדויק מוצר זה והפוטנציאל שלו. רשת השותפים משמשת גם כמאגר מידע של הרבה מוצרים, שמתוכם יכול משווק השותפים לבחור את מי לקדם. תוכלו להתחיל עם תוכנית השותפים של Cloudways באמצעות הקישור למטה. Bigcommerce מספק אסטרטגיות ייחודיות שיעזרו לך לצמוח, להגביר את הנראות של האתר שלך ולהניע מכירות רבות יותר, תוכל לחסוך זמן וכסף ביצירת תוכן על ידי קישור לבלוגים של WordPress, סמינרי אינטרנט ועוד עם תוכן שפותח על ידי bigcommerce עבור הקהל שלך.

המותגים, האתרים, האפליקציות, המוצרים, השירותים והטכנולוגיות שלנו (שירותים ") מסופקים על ידי הגופים המפורטים בסעיף 13 להלן. רישום מפורט מאוד נחמד של תוכניות שותפים. אם אתה נמצא באותו מרחב, אתה יכול גם לבדוק מהיכן מגיעות ההכנסות השותפות האחרות שלה, ואולי לקדם את אותם מוצרים. כיסית כאן את מוצרי השותפים הטובים ביותר.

על פי נתוני סטטיסטה, ההוצאות העסקיות על שיווק שותפים יגיעו לכ- 8.2 מיליארד דולר בארה"ב עד שנת 2022. שיתוף הפוסט האחרון שלך ברשתות החברתיות עוזר להפיץ אותו לקהלים חדשים. שימוש בכל כלי דוא"ל הוא בחירה, אך אנשים נוטים לבדוק עדכוני מדיה חברתית ולא את הדוא"ל שלהם בימינו. בהנחה שמותר להסכם השותפים שלך (לפעמים זה לא), תוכל ליצור תוכן בונוס, בלעדי לקוראים שלך, המסייע לאנשים להשיג ערך רב עוד יותר ממוצר השותפים.

כאשר שותף מצטרף לתוכנית הסוחר, הוא או היא מקבלים מזהה ייחודי וכתובת אתר ספציפית לשימוש בקידום מוצר החברה. עבור 99% מהאנשים, שיווק שותפים הוא הדרך בה הם מתחילים. התמקדו בבדיקת מוצרים ושירותים הנמצאים בגומחה שלכם. עסק לשיווק שותפים יכול להפיק עמלות של כמה מאות דולרים בכל חודש או עשרות מיליוני דולרים.

תוכנית השותפים שלהם ל- Amazon Associates מאפשרת לך לקדם כל פריט שנמכר בפלטפורמה שלהם. הם כבר מתהדרים במעקב מרשים, כך שקל להם להפנות את הצרכנים למוצרי המוכר באמצעות פוסטים ברשתות החברתיות, בלוגים ואינטראקציות אחרות עם העוקבים שלהם. אם אתה גיימר, סטרימר מעוות או מעלה סרטוני יוטיוב, יש המון תוכניות שותפים למשחקי וידאו.

Views: 45

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2024   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service