Members

0 2 Yaş Kreş belli prensipler ve kurallara göre işliyor; yemek saati, uyku saati, oyun saati daha net ve düzenli. Bazı aileler çocukların bu düzen için 3 yaşından önce çok hazır olmayacaklarını düşünebiliyor ve bu nedenle çocuklarını ilk yaşlarda kreşe göndermek istemiyorlar. Bazı çocuklar gerçekten hazır olmayabiliyor da. Hazır olmadıklarında ise, sonrasında okul reddi gibi sorunlar yaşanabiliyor,” 0 2 Yaş Kreş Küçükçekmece için ayrı bir alt değiştirme bölümü bulunur. Bu bölümde alt değiştirme masası ile kirli, temiz bez ve çamaşırlar için ayrı dolaplar bulundurulur. Her bebeğin özel eşyası ayrılır, başka bebekler için kullanılmaz. Bebeklerin düzenli olarak altları değiştirilir, gerekli hijyen ve temizlik kurallarına dikkat edilir.

olumlu yorumlar iyi geldi :) umut , madem sen deneyimledin bunu nelere dikkat etmem lazım kreş ararken. Gerçi seninki iş yerinkiymiş, ama bebek için kreşte olmazsa olmaz dediğin bir şey var mı?

ilinde yer alan en çok tercih edilen ve en iyi anaokulları hakkında tüm detaylara ulaşın.  0-36 ay kreş devlet okul öncesi eğitimi veren, 0-2 yaş çocuk bakımevi istanbul okullara bir tıkla ulaşabilirsiniz. Antalya'da yer alan Anaokulları il içerisinde önemli eğitim kurumlarıdır.  bölgesinde yer alan birçok anaokulu bu ilçelerde yer almaktadır.

teşekkürler yorumun için. Maalesef ben de bu süreci erken yaşamışım.Bir kısmını hatırlıyorum. Tek hatırladığım hep annemle olmak istediğim. Ama bakıcılarım da oldu. Ve 2si de harikaydı. Hatta karşı komşu olan bakıcıma kaçmaya çalışıyordum sürekli :) Kızım bu kadar şanslı olacak mı onu bilemiyorum. Ama bir yandan da sanki kreşi daha kolay kontrol edebilirim gibi geliyor. Belki de henüz hiç bir bakıcı adayıyla görüşmedim ondan.

Ayrıca bölgede yer alan önemli birçok bağımsız 0-2 yaş kreş küçükçekmece anaokulu vardır. Bu okullar genellikle müstakil binalarda yer alır. Bu okullarında bahçeler, oyun alanları, çalışma alanları, sınıflar bütünüyle aynı yaş aralığındaki öğrencilere aittir. Bu sayede çocuklar yaşıtlarıyla rahatlıkla sosyalleşirken, kendinden büyük çocuklarla karşılaşmaktan tedirgin olmazlar. Bağımsız anaokulları sadece okul öncesi eğitimine önem veren kurumlar olduğundan dolayı çocuklarınıza gerekli eğitimlerin verilmesi konusunda en ince ayrıntısına kadar bilgiye sahip olabilmektedir.

Personelin görevden ayrılması veya görevine son verilmesi halinde, durum en geç beş iş günü içinde il müdürlüğüne bildirilir ve personelin kimlik kartı iade edilir. İl müdürlüğünce görevinden ayrılan veya görevine son verilen personelin çalışma onayı iptal edilir. İl müdürlüğünce kuruluşa verilen en fazla bir aylık süre içinde yeni personelin kuruluşa başlatılması sağlanır. Bir aylık süre içinde personel bulunamaması durumunda, 51 inci maddenin dördüncü ve beşinci fıkraları hükümleri çerçevesinde işlem yapılır.

Views: 4

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2022   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service