Blog Posts

weakjxei

Posted by Patricia on October 24, 2021 at 7:12pm 0 Comments

@zossakymekoz91 #fitness 2460 MUGSUTIQTJ @qyqarotezale75 #love 7173 JFVPSDBXCC @uraghafonob38 #fitspiration 2123… Continue

bvfyxppg

Posted by Allen on October 24, 2021 at 7:12pm 0 Comments

@echetafo44 #sports 4882 TNTGKJLQPG @jygopequ9 #california 4250 MJBWNPNVER @iwowhudegyve63 #author 1553 ZRBGMXFHYW @enkishynk91 #babyshowers 6073… Continue

gkaouckf

Posted by Steven on October 24, 2021 at 7:12pm 0 Comments

@ogopi56 #edm 3678 BNOBNWOMXP @yqosyzo8 #authorsofinstagram 3728 HVJLYMRHAA @ethixissot31 #unitedstates 4617… Continue

Padidinti Internetą Taip Pat Wi-Fi: Geriausias Pasiūlymai Greičiau Plačiajuostis Ryšys

internetas

Žmonės paprastai manyti vangiai internetas turi būti žemyn į jų plačiajuosčio ryšio vežėjas. However personal computer environments, ageing cordless hardware or an aged Personal Computer may all have an effect. žemiau yra mūsų best patarimai/ rekomendacijos į pagalba jūs atsistoti į pagreitinti

Kai jūsų plačiajuosčio ryšio lėtai, tai 'S viskas taip pat lengva į tarkime aplaidumas yra su jūsų teikėjas. dar, kad yra iš tikrųjų ne visada atvejis. Faktiškai, ten yra tonų veiksniai, kad gegužės valdyti poveikis plačiajuosčio ryšio greičiai, įskaitant amžiaus hardware, blogas laidai taip pat į site jūsų router.

Geros naujienos egzistuoja yra kai kurie pagrindiniai žingsniai jūs gali reikalauti pateikti jūsų interneto ryšys kickstart. As well as the much better updates is we 've organized them all below for you. Bet prieš jūs atsakyti, labai pirmas žingsnis yra būti tikri jūs pripažinti, kas greitis jūs iš tikrųjų gauti. Tam jums reikia panaudoti mūsų plačiajuosčio ryšio greitis testas.

Kaip evaluate jūsų plačiajuostis ryšys speed

Spustelėkite perjungti išvardytą žemiau ir taip pat jūs gauti gauti savo esamas interneto greitis per kelias sekundes. Įsitikinkite parašote savo rezultatus. Ir tada grįžkite ir taip pat įvertinkite savo greitį dar kartą daugiau po to, kai išbandėte mūsų pasiūlymus, kaip padidinti savo plačiajuostis internetas.

Patarimai, kaip gerinti jūsų plačiajuosčio ryšio greitis taip pat gerinti Wi-Fi

Got your speed examination results? Puikus atnaujinimai. išvardyti žemiau 'S keletas priemonės jūs gali bandymas padidinti jūsų plačiajuosčio ryšio greitis taip pat stiprinti ištvermė savo WiFi indikatorius.

Gaukite savo „Wi-Fi“

Jei jūsų bevielis internetas yra iš tikrųjų tikrai ne slaptažodis apsaugotas, bet kuris asmuo gali lengvai panaudoti tai. Tai reiškia, kad žmonės gali būti prisijungti prie jūsų tinklo be Jūsų atpažinti, suveikimo greičiai į rudenį.

laimei, dauguma teikėjai šiuo metu iš karto tiekimas/teikti jūs su slaptažodžiu apsaugotas šakotuvas. dar jei neturite iš tikrųjų vieną sudėti, ar net turite transformuota saugumo slaptažodis išjungtas, jums reikia apsaugoti jūsų tinklas greitai.

Daryti Tai:

Atidarykite modemas sąrankos per IP susitvarkykite į savo internetas naršyklė. Kad yra iš paties įvairovė, kad 'S paprastai atspausdintas modemas savo kažkur.

Jums gali reikalauti norint aplankyti. Admin slaptažodį taip pat vardas tikrai papildomai paprastai būti iš tikrųjų spausdinti į hub, tačiau jei tai nėra gauti ryšį su jūsų tiekėjas už toliau kryptis. From your settings, you can put together a code and also get your Wi-Fi.

Perkelti jūsų maršrutizatorius

Daug kintamieji gali poveikio į patvarumo a bevielis internetas simbolis, , tokius kaip sienos paviršius, durų taip pat obstrukcija iš kūdikių ekranai, mikrobangų krosnelės taip pat mermaid šviestuvai jūsų Kalėdų medis. Therefore if you are actually struggling with slow-moving or unstable Wi-Fi, try moving your hub. Idealiai, tai turėtų būti įrengtas aukštesnis aukštyn - viršuje lentyna, kaip pavyzdys. arba net pastatytas ant sienos konstrukcijos.

Jei norėtų padidinti draudimo aprėptis visoje Visą nuosavybė, bandyti pateikimo jūsų hub kažkur pagrindinis, įskaitant viršuje trapai. Ką jūs atlikti, ne nuslėpti jūsų modemas spintoje - jūs bus stebuklas tiksliai kaip įprasta priežiūra, kad yra!

Valyti jūsų kompiuteris

Yra yra iš tikrųjų puikių pasiūlymų naudoja jūsų kompiuteris, kad gali būti naudojant internete, galbūt kai be jūsų taip pat žinant tai. "Windows" naujinimus, sauga ir saugumas nuskaito ir naujinimus, žiniasklaidos gamer pop skrenda, nedelsiant pokalbiai prašymų, "Skype" ir open svetainė skirtukų gali visi poveikio jūsų sviesolaidinis internetas velocity.

Gauti maitinimo linijos adapterį

Elektros laidų adapteriai naudoti elektros energiją aukštos įtampos liniją jūsų name, kad patobulinkite savo ženklą ateinančio iš erdvės į erdvę. Tai iš tikrųjų konkrečiai naudinga jei yra iš tikrųjų kambariai savo namuose kur jūsų Akumuliatorinis indikatorius yra nestabilus.

Trade wireless for wired

Tai 'S tikrai ne Puikus paslauga. Bet jei jūs iš tikrųjų tikrai kovojate norėdami gauti vykdomas plačiajuostis internetas įmonė ir taip pat reikia trumpalaikį ištaisyti, jūs galbūt norėtumėte pasistengti prijungti savo nešiojamąjį kompiuterį arba kompiuteris į jūsų šakotuvą su Ethernet laidu.

Perjungti

Jei atrasti, kad jūsų ryšys iš tikrųjų vis dar vangiai, perjungimas į dar vieną tiekėjas iš tikrųjų tikriausiai pats geriausias paslauga. Bendrovių turi pajėgumus atlikti a serijos exam taip pat pasiūlyti tu nuoroda iš greičiai tu gegužės numatyti į stebėti prieš tu registruotis - and also if they don ' t deliver, you may can cancel your deal.

Views: 5

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2021   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service