Members

Postawa gracza Manchester United nie stanowi problemu

Manchester United przegrał 1-2 z Sevillą, Liga Mistrzów została wyeliminowana. Po meczu trener Mourinho z Koszulki Piłkarskie Manchesteru United zaakceptował wywiad. Opowiadał o swoich poglądach na temat gry.

Mourinho powiedział: " Myślę, że pierwszy cel jest zawsze ważny w tego rodzaju grze. Nie tylko wynikiem pierwszej rundy jest remis, Wpłynie to również na kierunek gry. Staramy się zachować agresywność i siłę już od pierwszej minuty. W zeszłym tygodniu mogę również znaleźć pewne podobieństwa z meczem z Liverpoolem. Ale tym razem nie strzeliliśmy gola. Sewilla stopniowo kontrolowała piłkę Kontrolują grę z wielką pewnością. Ponadto nie ma dużego problemu w pierwszej połowie. Mamy również dobrą szansę na zdobycie punktów w drugiej połowie. Ale podnieśli piłkę i wszystko się zmieniło. Po zdobyciu drugiego gola Niemożliwie się zakwalifikować. "

Mourinho upierał się, że nie ma problemu z postawą zespołu, który powiedział: " To jest piłka nożna, To jest życie, przegrał Manchester United. Nowy dzień jutro. Koszulka Manchester United nie miał czasu na oglądanie sztuki. Musimy kontynuować pracę Manchester United również ma ważny mecz w sobotę. "