Naše stránky představuje nejoblíbenější pokerové hry na světě a nejlepší herní telefony, včetně Texas Hold'em, Omaha a mnoho dalších.

První kroky

Obvykle v pokerových hrách jsou závazné sazby, jako jsou velké a malé žaluzie v Hold'em a Omaha. Tyto povinné sazby tvoří výchozí banku pokerové ruky a jsou prvním podnětem pro hráče vyhrát kombinaci. Banka stále roste v důsledku akcí v následujících kolech obchodu.

Distribuce karet a raftů

Po distribuci startovacích karet, hráči u stolu obvykle působí ve směru hodinových ručiček.

Každý hráč může obvykle dokončit jednu z následujících herních akcí, když přijde jejich pohyb:

- Zkontrolujte (stisknout) - kontrolu, odmítáte otevřít obchodování v kole. Hráč může zkontrolovat pouze v případě, že žádná sázka nebyla provedena v aktuálním kole. Pak přichází další hráč ve směru hodinových ručiček. Pokud všichni aktivní hráči dělají šek, tyto hráči zůstávají v ruce. Kulatý obchod je u konce.
- Sázka - Hráč může vsadit, pokud žádný jiný hráč nedělal sazby v současné ruce. Po provedení sazby musí ostatní hráči vyrovnat stejné množství, aby zůstali v distribuci.
"Fold - hráč, který obnoví své karty, již se podílí na současné ruce a nemůže ji vyhrát.
- Volání - Přehrávač může volat, pokud ostatní hráči sázeli v aktuálním kole. Jeho sázka musí odpovídat nejvyšší sazbě.
- Ray - Hráč může zvýšit, pokud ostatní hráči již v současném kole vsadí. V tomto případě musí vyrovnat nejvyšší míru nepřátelství a zvýšit jej za určitou částku. Všechny následující hráči musí buď volat, nebo "znovu vylepšené" zůstat v ruce.

V různých verzích pokeru existují různé sazby. Dva nejoblíbenější pokerové hry na světě jsou Texas Hold'em a Omaha. Mají identickou strukturu vkladu sestávající ze čtyř deště na preflop, flop, rybáři a řeky.

Kolo obchodu známého jako Preflop začíná, jakmile všichni hráči obdrží své výchozí karty, ale před distribucí obecných map. Sazby na flopu jsou provedeny po odhalení prvních tří společných karet. Kulatá fronta se hraje po čtvrté společné mapě a sazby na řece jsou vyrobeny po páté a poslední společná karta se vzdává.

V každém kole sazeb se sázky pokračují, dokud každý hráč neprokazuje nejvyšší míru nebo vyhraje. Pokud nebyla provedena žádná sázka, kulaté končí, když všichni hráči provedli šek (šek). Když je náhodné kolo dokončeno, dokončí se další kolo sázek nebo distribuce.

Níže je uveden příklad ruky Texas Hold'em po zadání všech map. Jak vidíte, hráči mohou vytvořit nejlepší kombinaci pěti karet z jakékoli kombinace svých dvou výchozích karet a pěti společných karet. V tomto případě můžete vytvořit přímo z výchozích karet a tří společných karet.

Otevírací

Po zhroucení poslední sázce nebo posledního zvýšení posledního kola nabídky (volání) dochází k pitvě karet. Zbývající aktivní hráči musí odhalit své karty a banka jde do hráče (-m) s nejlepší rukou.

Hráči často odhalují své ruce, a ne ve stejnou dobu. V závislosti na pravidlech hry a velikosti ruky může banka sdílet více hráčů.

Limity ravat

Omezení sazby určují částku, kterou může hráč dodávat nebo zvýšit. Zpravidla v pokerových hrách existují následující limity: neomezený, limit potu nebo pevný limit.

- Unlimited - v pokerových hrách, kde sazba není omezena, každý hráč může vsadit na jakékoli množství v každém kole sazeb - až do celého zásobníku (všechny čipy, které mají v tuto chvíli).

- Limit Pot Limit - v pokerových hrách se sázkami s limitem banky, každý hráč může dát částku nepřesahující velikost aktuální banky.

- Pevný limit - v pokerových hrách s pevným limitem sazeb, každý hráč může volat, vsadit nebo zvýšit pevnou částku. Toto množství je instalováno předem pro každého jednotlivého kola voru.

Views: 32

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2022   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service